7W-24.576MBC-T TXC CORP
  • More about 7W-24.576MBC-T TXC CORP
    7W-24.576MBC-T TXC CORP
    7W-24.576MBC-T is manufactured by TXC CORP and is categorized in the General Oscillators category. 7W-24.576MBC-T is described as OSC XO 24.576MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK