7Q-26.000MBS-T TXC CORP
  • Available: 3,360
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 7Q-26.000MBS-T TXC CORP
    7Q-26.000MBS-T TXC CORP
    7Q-26.000MBS-T is manufactured by TXC CORP and is categorized in the General Oscillators category. 7Q-26.000MBS-T is described as OSC VCTCXO 26.000MHZ CL SNWV SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    NON-SKID FEET BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    View
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"
    Bud Industries
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    Bud Industries
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"