7C-26.000MBB-T TXC CORP
  • Available: 3,017
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 7C-26.000MBB-T TXC CORP
    7C-26.000MBB-T TXC CORP
    7C-26.000MBB-T is manufactured by TXC CORP and is categorized in the General Oscillators category. 7C-26.000MBB-T is described as OSC XO 26.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"