NI50U-CP40-AP6X2-H1141 TURCK
  • Part Number: NI50U-CP40-AP6X2-H1141
  • Manufacturer Name: TURCK
  • Description: Sensor, Proximity, Inductive, 50mm Range, 10-30VDC, NO, PNP, M12, M1625835
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about NI50U-CP40-AP6X2-H1141 TURCK
    NI50U-CP40-AP6X2-H1141 TURCK
    NI50U-CP40-AP6X2-H1141 is manufactured by TURCK and is categorized in the Sensors category. NI50U-CP40-AP6X2-H1141 is described as Sensor, Proximity, Inductive, 50mm Range, 10-30VDC, NO, PNP, M12, M1625835. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TURCK
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS