NI30U-M30-AP6X-H1141 TURCK
  • Part Number: NI30U-M30-AP6X-H1141
  • Manufacturer Name: TURCK
  • Description: SENSOR; PROXIMITY; INDUCTIVE; UPROX BARREL; 3 WIRE; THREADED; RANGE 30MM; LENGTH
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about NI30U-M30-AP6X-H1141 TURCK
    NI30U-M30-AP6X-H1141 TURCK
    NI30U-M30-AP6X-H1141 is manufactured by TURCK and is categorized in the Sensors category. NI30U-M30-AP6X-H1141 is described as SENSOR; PROXIMITY; INDUCTIVE; UPROX BARREL; 3 WIRE; THREADED; RANGE 30MM; LENGTH. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    View
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK