NI30U-M30-AN6X-H1141 TURCK
  • Part Number: NI30U-M30-AN6X-H1141
  • Manufacturer Name: TURCK
  • Description: SENSOR; PROXIMITY; INDUCTIVE; UPROX BARREL; 3 WIRE; THREADED; RANGE 30MM; LENGTH
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about NI30U-M30-AN6X-H1141 TURCK
    NI30U-M30-AN6X-H1141 TURCK
    NI30U-M30-AN6X-H1141 is manufactured by TURCK and is categorized in the Sensors category. NI30U-M30-AN6X-H1141 is described as SENSOR; PROXIMITY; INDUCTIVE; UPROX BARREL; 3 WIRE; THREADED; RANGE 30MM; LENGTH. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V