NI25-Q20-AP6X2-H1141 TURCK
  • Part Number: NI25-Q20-AP6X2-H1141
  • Manufacturer Name: TURCK
  • Description: NO Blockinductive Prox Sensor, M12, Maximum of 25mm Detection Range, 10 to 30Vdc
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about NI25-Q20-AP6X2-H1141 TURCK
    NI25-Q20-AP6X2-H1141 TURCK
    NI25-Q20-AP6X2-H1141 is manufactured by TURCK and is categorized in the Sensors category. NI25-Q20-AP6X2-H1141 is described as NO Blockinductive Prox Sensor, M12, Maximum of 25mm Detection Range, 10 to 30Vdc. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    View
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    Keystone Electronics
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN