NI20U-M30-AP6X-H1141 TURCK
  • Part Number: NI20U-M30-AP6X-H1141
  • Manufacturer Name: TURCK
  • Description: Sensor, Inductive; M12 x 1; 10 to 30 VDC; 200 mA (Max.) (Load); 70 degC;
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about NI20U-M30-AP6X-H1141 TURCK
    NI20U-M30-AP6X-H1141 TURCK
    NI20U-M30-AP6X-H1141 is manufactured by TURCK and is categorized in the Sensors category. NI20U-M30-AP6X-H1141 is described as Sensor, Inductive; M12 x 1; 10 to 30 VDC; 200 mA (Max.) (Load); 70 degC;. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH