NI12U-M18-AN6X-H1141 TURCK
  • Part Number: NI12U-M18-AN6X-H1141
  • Manufacturer Name: TURCK
  • Description: Sensor; Inductive Sensing Mode; 3 Wire DC NPN; 12 mm; 10 to 30 VDC; CPB;
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about NI12U-M18-AN6X-H1141 TURCK
    NI12U-M18-AN6X-H1141 TURCK
    NI12U-M18-AN6X-H1141 is manufactured by TURCK and is categorized in the Sensors category. NI12U-M18-AN6X-H1141 is described as Sensor; Inductive Sensing Mode; 3 Wire DC NPN; 12 mm; 10 to 30 VDC; CPB;. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    View
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE