NI12U-EM18-AP6X-H1141 TURCK
  • Part Number: NI12U-EM18-AP6X-H1141
  • Manufacturer Name: TURCK
  • Description: Sensor, Proximity, 18mm Inductive, 3 Wire DC PNP, 12mm Sensing Range, 10-30VDC
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about NI12U-EM18-AP6X-H1141 TURCK
    NI12U-EM18-AP6X-H1141 TURCK
    NI12U-EM18-AP6X-H1141 is manufactured by TURCK and is categorized in the Sensors category. NI12U-EM18-AP6X-H1141 is described as Sensor, Proximity, 18mm Inductive, 3 Wire DC PNP, 12mm Sensing Range, 10-30VDC. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH