NI12U-EM18-AN6X 7M TURCK
  • Part Number: NI12U-EM18-AN6X 7M
  • Manufacturer Name: TURCK
  • Description: Sensor, Proximity, M18 Inductive, 12mm Range, 3 Wire, NO, NPN, 7m, PVC, M1645307
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about NI12U-EM18-AN6X 7M TURCK
    NI12U-EM18-AN6X 7M TURCK
    NI12U-EM18-AN6X 7M is manufactured by TURCK and is categorized in the Sensors category. NI12U-EM18-AN6X 7M is described as Sensor, Proximity, M18 Inductive, 12mm Range, 3 Wire, NO, NPN, 7m, PVC, M1645307. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TURCK
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE