NI10U-M12-AN6X-H1141 TURCK
  • Part Number: NI10U-M12-AN6X-H1141
  • Manufacturer Name: TURCK
  • Description: SENSOR; PROXIMITY; INDUCTIVE; UPROX BARREL; 3 WIRE; THREADED; RANGE 10MM; LENGTH
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about NI10U-M12-AN6X-H1141 TURCK
    NI10U-M12-AN6X-H1141 TURCK
    NI10U-M12-AN6X-H1141 is manufactured by TURCK and is categorized in the Sensors category. NI10U-M12-AN6X-H1141 is described as SENSOR; PROXIMITY; INDUCTIVE; UPROX BARREL; 3 WIRE; THREADED; RANGE 10MM; LENGTH. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRN
    View
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT