NI10-G18-AZ3X-B1331 60MM TURCK
  • Part Number: NI10-G18-AZ3X-B1331 60MM
  • Manufacturer Name: TURCK
  • Description: Sensor, Proximity, M18 Inductive, 10mm Range, 2 Wire, AC/DC, 7/8 -16, T4372199
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about NI10-G18-AZ3X-B1331 60MM TURCK
    NI10-G18-AZ3X-B1331 60MM TURCK
    NI10-G18-AZ3X-B1331 60MM is manufactured by TURCK and is categorized in the Sensors category. NI10-G18-AZ3X-B1331 60MM is described as Sensor, Proximity, M18 Inductive, 10mm Range, 2 Wire, AC/DC, 7/8"-16, T4372199. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TURCK
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"