NI10-G18-AZ3X-B1331 50MM TURCK
  • Part Number: NI10-G18-AZ3X-B1331 50MM
  • Manufacturer Name: TURCK
  • Description: Sensor, Inductive, 2-Wire AC/DC, 18MM-Nonembeddable Minifast Connection
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about NI10-G18-AZ3X-B1331 50MM TURCK
    NI10-G18-AZ3X-B1331 50MM TURCK
    NI10-G18-AZ3X-B1331 50MM is manufactured by TURCK and is categorized in the Sensors category. NI10-G18-AZ3X-B1331 50MM is described as Sensor, Inductive, 2-Wire AC/DC, 18MM-Nonembeddable Minifast Connection. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK