NI 5-G12-AP6X-V1131 TURCK
  • Part Number: NI 5-G12-AP6X-V1131
  • Manufacturer Name: TURCK
  • Description: NO Barrelinductive Prox Sensor, M8, Maximum of 5mm Detection Range, 10 to 30Vdc
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about NI 5-G12-AP6X-V1131 TURCK
    NI 5-G12-AP6X-V1131 TURCK
    NI 5-G12-AP6X-V1131 is manufactured by TURCK and is categorized in the Sensors category. NI 5-G12-AP6X-V1131 is described as NO Barrelinductive Prox Sensor, M8, Maximum of 5mm Detection Range, 10 to 30Vdc. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CLIP
    View
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM