NI 5-G12-AP6X 50MM TURCK
  • Part Number: NI 5-G12-AP6X 50MM
  • Manufacturer Name: TURCK
  • Description: Sensor, Prox, 12mm Dia., 5mm Sense, Unsh., 3-wire DC, PNP Out
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about NI 5-G12-AP6X 50MM TURCK
    NI 5-G12-AP6X 50MM TURCK
    NI 5-G12-AP6X 50MM is manufactured by TURCK and is categorized in the Sensors category. NI 5-G12-AP6X 50MM is described as Sensor, Prox, 12mm Dia., 5mm Sense, Unsh., 3-wire DC, PNP Out. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TURCK
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    View
    Energizer
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM