LOCKNUT-P18 (10/BAG) TURCK
  • Part Number: LOCKNUT-P18 (10/BAG)
  • Manufacturer Name: TURCK
  • Description: Hardware, Locknut, M18 x 1 (10/BAG), Polyamide Plastic, For 18mm Barrel, A3448
  • Category: Sensor Accessories
  • Status:
  • More about LOCKNUT-P18 (10/BAG) TURCK
    LOCKNUT-P18 (10/BAG) TURCK
    LOCKNUT-P18 (10/BAG) is manufactured by TURCK and is categorized in the Sensor Accessories category. LOCKNUT-P18 (10/BAG) is described as Hardware, Locknut, M18 x 1 (10/BAG), Polyamide Plastic, For 18mm Barrel, A3448. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK