LOCKNUT-P12 (10/BAG) TURCK
  • Part Number: LOCKNUT-P12 (10/BAG)
  • Manufacturer Name: TURCK
  • Description: Hardware, Locknut, M12 x 1 (10/BAG), Polyamide Plastic, For 12mm Barrel, A3446
  • Category: Sensor Accessories
  • Status:
  • More about LOCKNUT-P12 (10/BAG) TURCK
    LOCKNUT-P12 (10/BAG) TURCK
    LOCKNUT-P12 (10/BAG) is manufactured by TURCK and is categorized in the Sensor Accessories category. LOCKNUT-P12 (10/BAG) is described as Hardware, Locknut, M12 x 1 (10/BAG), Polyamide Plastic, For 12mm Barrel, A3446. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM