BI50-Q80-ADZ30X2-B1131 TURCK
  • Part Number: BI50-Q80-ADZ30X2-B1131
  • Manufacturer Name: TURCK
  • Description: Sensor, Proximity, Inductive, 50mm Range, 2 Wire, AC/DC, 7/8-16UN, M4200310
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about BI50-Q80-ADZ30X2-B1131 TURCK
    BI50-Q80-ADZ30X2-B1131 TURCK
    BI50-Q80-ADZ30X2-B1131 is manufactured by TURCK and is categorized in the Sensors category. BI50-Q80-ADZ30X2-B1131 is described as Sensor, Proximity, Inductive, 50mm Range, 2 Wire, AC/DC, 7/8-16UN, M4200310. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TURCK
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM