BI15U-Q20-AP6X2-H1141 TURCK
  • Part Number: BI15U-Q20-AP6X2-H1141
  • Manufacturer Name: TURCK
  • Description: PNP Block Inductive Proximity Sensor 15mm Detection Range, 10 to 30 V dc, IP67
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about BI15U-Q20-AP6X2-H1141 TURCK
    BI15U-Q20-AP6X2-H1141 TURCK
    BI15U-Q20-AP6X2-H1141 is manufactured by TURCK and is categorized in the Sensors category. BI15U-Q20-AP6X2-H1141 is described as PNP Block Inductive Proximity Sensor 15mm Detection Range, 10 to 30 V dc, IP67. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"