BI15-Q20-ADZ32X2-1M-SB 3T TURCK
  • Part Number: BI15-Q20-ADZ32X2-1M-SB 3T
  • Manufacturer Name: TURCK
  • Description: BI15-Q20-ADZ32X2-1M-SB 3T, M4526283
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about BI15-Q20-ADZ32X2-1M-SB 3T TURCK
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    View
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM