BI15-M30-AN6X-H1141 TURCK
  • Part Number: BI15-M30-AN6X-H1141
  • Manufacturer Name: TURCK
  • Description: Sensor; Inductive Sensing Mode; 30 mm; NPN; 15 mm; 10 to 30 VDC; 200 mA (Max.)
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about BI15-M30-AN6X-H1141 TURCK
    BI15-M30-AN6X-H1141 TURCK
    BI15-M30-AN6X-H1141 is manufactured by TURCK and is categorized in the Sensors category. BI15-M30-AN6X-H1141 is described as Sensor; Inductive Sensing Mode; 30 mm; NPN; 15 mm; 10 to 30 VDC; 200 mA (Max.). Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Volgen America - Kaga Elect
  • Description
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH