BI15-CP40-VN4X2 TURCK
  • Part Number: BI15-CP40-VN4X2
  • Manufacturer Name: TURCK
  • Description: Sensor; Inductive Sensing Mode; 4-Wire NPN; 15; 10 to 65 VDC; 200 mA (Max.)
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about BI15-CP40-VN4X2 TURCK
    BI15-CP40-VN4X2 TURCK
    BI15-CP40-VN4X2 is manufactured by TURCK and is categorized in the Sensors category. BI15-CP40-VN4X2 is described as Sensor; Inductive Sensing Mode; 4-Wire NPN; 15; 10 to 65 VDC; 200 mA (Max.). Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB HANDLE A
    View
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"