BI15-CK40-AP6X2-H1141 W/BS 2.1 TURCK
  • Part Number: BI15-CK40-AP6X2-H1141 W/BS 2.1
  • Manufacturer Name: TURCK
  • Description: Sensor, Proximity, Inductive, 15mm Range, 3 Wire, 10-30VDC, PNP, M12, M1625090
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about BI15-CK40-AP6X2-H1141 W/BS 2.1 TURCK
    BI15-CK40-AP6X2-H1141 W/BS 2.1 is manufactured by TURCK and is categorized in the Sensors category. BI15-CK40-AP6X2-H1141 W/BS 2.1 is described as Sensor, Proximity, Inductive, 15mm Range, 3 Wire, 10-30VDC, PNP, M12, M1625090. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ