BI 5-G18-AP6X-B1341 50MM TURCK
  • Part Number: BI 5-G18-AP6X-B1341 50MM
  • Manufacturer Name: TURCK
  • Description: Sensor, Proximity, 18mm, Inductive, 5mmRange, Wire, 10-30VDC, 50mm, T4696399
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about BI 5-G18-AP6X-B1341 50MM TURCK
    BI 5-G18-AP6X-B1341 50MM TURCK
    BI 5-G18-AP6X-B1341 50MM is manufactured by TURCK and is categorized in the Sensors category. BI 5-G18-AP6X-B1341 50MM is described as Sensor, Proximity, 18mm, Inductive, 5mmRange, Wire, 10-30VDC, 50mm, T4696399. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM