BI 5-G18-AN6X-B1341 50MM TURCK
  • Part Number: BI 5-G18-AN6X-B1341 50MM
  • Manufacturer Name: TURCK
  • Description: Sensor, Proximity, 18mm, Inductive, 5mmRange, Wire, 10-30VDC, 50mm, T4695299
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about BI 5-G18-AN6X-B1341 50MM TURCK
    BI 5-G18-AN6X-B1341 50MM TURCK
    BI 5-G18-AN6X-B1341 50MM is manufactured by TURCK and is categorized in the Sensors category. BI 5-G18-AN6X-B1341 50MM is described as Sensor, Proximity, 18mm, Inductive, 5mmRange, Wire, 10-30VDC, 50mm, T4695299. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER WHITE 680OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK