BI 5-G18-AN6X 50MM TURCK
  • Part Number: BI 5-G18-AN6X 50MM
  • Manufacturer Name: TURCK
  • Description: Sensor, Prox, 18mm Dia., 5mm Sense, Sh., 3-wire DC, T4641500
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about BI 5-G18-AN6X 50MM TURCK
    BI 5-G18-AN6X 50MM TURCK
    BI 5-G18-AN6X 50MM is manufactured by TURCK and is categorized in the Sensors category. BI 5-G18-AN6X 50MM is described as Sensor, Prox, 18mm Dia., 5mm Sense, Sh., 3-wire DC, T4641500. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TURCK
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ