BI 4-M12K-AN6X-H1141 TURCK
  • Part Number: BI 4-M12K-AN6X-H1141
  • Manufacturer Name: TURCK
  • Description: 12mm Barrel; Embeddable; Eurofast Quick Disconnect; Short Barrel 3-Wire DC NPN
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about BI 4-M12K-AN6X-H1141 TURCK
    BI 4-M12K-AN6X-H1141 TURCK
    BI 4-M12K-AN6X-H1141 is manufactured by TURCK and is categorized in the Sensors category. BI 4-M12K-AN6X-H1141 is described as 12mm Barrel; Embeddable; Eurofast Quick Disconnect; Short Barrel 3-Wire DC NPN. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM