BI 4-M12E-AP6X-H1141 TURCK
  • Part Number: BI 4-M12E-AP6X-H1141
  • Manufacturer Name: TURCK
  • Description: Sensor, Proximity, 12mm, 3 Wire DC PNP, Inductive, 4mm Sensing Range, 10-30VDC
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about BI 4-M12E-AP6X-H1141 TURCK
    BI 4-M12E-AP6X-H1141 TURCK
    BI 4-M12E-AP6X-H1141 is manufactured by TURCK and is categorized in the Sensors category. BI 4-M12E-AP6X-H1141 is described as Sensor, Proximity, 12mm, 3 Wire DC PNP, Inductive, 4mm Sensing Range, 10-30VDC. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY CHARGER
    View
  • Manufacturer Name
    Dfrobot
  • Description
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    View
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W