BI 3U-S12-AP6X TURCK
  • Part Number: BI 3U-S12-AP6X
  • Manufacturer Name: TURCK
  • Description: 12mm Barrel Sensor; Embeddable Potted-In; Uprox 3-Wire DC PNP (M1634500)
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about BI 3U-S12-AP6X TURCK
    BI 3U-S12-AP6X TURCK
    BI 3U-S12-AP6X is manufactured by TURCK and is categorized in the Sensors category. BI 3U-S12-AP6X is described as 12mm Barrel Sensor; Embeddable Potted-In; Uprox 3-Wire DC PNP (M1634500). Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TURCK
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ