BI 3U-S12-AN6X TURCK
  • Part Number: BI 3U-S12-AN6X
  • Manufacturer Name: TURCK
  • Description: 12mm Barrel Sensor; Embeddable Potted-In; Uprox 3-Wire DC NPN (M1634520)
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about BI 3U-S12-AN6X TURCK
    BI 3U-S12-AN6X TURCK
    BI 3U-S12-AN6X is manufactured by TURCK and is categorized in the Sensors category. BI 3U-S12-AN6X is described as 12mm Barrel Sensor; Embeddable Potted-In; Uprox 3-Wire DC NPN (M1634520). Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TURCK
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    Phoenix Contact
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    DIN RAIL ADAPTER
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F