BI 2-G12-AP6X 60MM TURCK
  • Part Number: BI 2-G12-AP6X 60MM
  • Manufacturer Name: TURCK
  • Description: BI 2-G12-AP6X 60MM, T4635499
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about BI 2-G12-AP6X 60MM TURCK
    BI 2-G12-AP6X 60MM TURCK
    BI 2-G12-AP6X 60MM is manufactured by TURCK and is categorized in the Sensors category. BI 2-G12-AP6X 60MM is described as BI 2-G12-AP6X 60MM, T4635499. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    View
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP