BI 2-G12-AN6X-H1141 TURCK
  • Part Number: BI 2-G12-AN6X-H1141
  • Manufacturer Name: TURCK
  • Description: Sensor, Inductive; M12 x 1; 10 to 30 VDC; 200 mA (Max.) (Operating);
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about BI 2-G12-AN6X-H1141 TURCK
    BI 2-G12-AN6X-H1141 TURCK
    BI 2-G12-AN6X-H1141 is manufactured by TURCK and is categorized in the Sensors category. BI 2-G12-AN6X-H1141 is described as Sensor, Inductive; M12 x 1; 10 to 30 VDC; 200 mA (Max.) (Operating);. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE