BI 1.5-H6.5K-AP6X 7M SPLICED TURCK
  • Part Number: BI 1.5-H6.5K-AP6X 7M SPLICED
  • Manufacturer Name: TURCK
  • Description: Sensor, Proximity, M6.5 Inductive, 1.5mm Range, 10-30VDC, NO, 7m, PVC, S4610597
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about BI 1.5-H6.5K-AP6X 7M SPLICED TURCK
    BI 1.5-H6.5K-AP6X 7M SPLICED is manufactured by TURCK and is categorized in the Sensors category. BI 1.5-H6.5K-AP6X 7M SPLICED is described as Sensor, Proximity, M6.5 Inductive, 1.5mm Range, 10-30VDC, NO, 7m, PVC, S4610597. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TURCK
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM