BC10-S30-Y1X TURCK
  • Part Number: BC10-S30-Y1X
  • Manufacturer Name: TURCK
  • Description: Sensor, Capacitive, M30 Housing, 10mm Range, 5-15VDC, M2010000
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about BC10-S30-Y1X TURCK
    BC10-S30-Y1X TURCK
    BC10-S30-Y1X is manufactured by TURCK and is categorized in the Sensors category. BC10-S30-Y1X is described as Sensor, Capacitive, M30 Housing, 10mm Range, 5-15VDC, M2010000. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A