BC10-Q14-AN4X2-V1131 TURCK
  • Part Number: BC10-Q14-AN4X2-V1131
  • Manufacturer Name: TURCK
  • Description: Sensor, Capacitive, 10mm Range, 10-65VDC, 3 Wire, NPN, M8, M2530011
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about BC10-Q14-AN4X2-V1131 TURCK
    BC10-Q14-AN4X2-V1131 TURCK
    BC10-Q14-AN4X2-V1131 is manufactured by TURCK and is categorized in the Sensors category. BC10-Q14-AN4X2-V1131 is described as Sensor, Capacitive, 10mm Range, 10-65VDC, 3 Wire, NPN, M8, M2530011. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH