B2N85H-Q20L60-2LI2-H1151 TURCK
  • Part Number: B2N85H-Q20L60-2LI2-H1151
  • Manufacturer Name: TURCK
  • Description: B2N85H-Q20L60-2LI2-H1151, M1534032
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about B2N85H-Q20L60-2LI2-H1151 TURCK
    B2N85H-Q20L60-2LI2-H1151 TURCK
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH