8MB12Z-5P3-CS19 TURCK
  • Part Number: 8MB12Z-5P3-CS19
  • Manufacturer Name: TURCK
  • Description: CONNECTOR; JUNCTION BOX; LOW PROFILE; 8PORTS; 10-48VDC; 2 SIGNAL PORTS
  • Category: Sensor Accessories
  • Status:
  • More about 8MB12Z-5P3-CS19 TURCK
    8MB12Z-5P3-CS19 TURCK
    ---> Other parts by TURCK
    ---> Sensor Accessories from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensor Accessories
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ