8MB12Z-4-CS12 TURCK
  • Part Number: 8MB12Z-4-CS12
  • Manufacturer Name: TURCK
  • Description: Cable assembly with a M23 x8 and an Unterminated End, 9 A, 10 to 30V, IP67, IP69K
  • Category: Sensor Accessories
  • Status:
  • More about 8MB12Z-4-CS12 TURCK
    8MB12Z-4-CS12 TURCK
    8MB12Z-4-CS12 is manufactured by TURCK and is categorized in the Sensor Accessories category. 8MB12Z-4-CS12 is described as Cable assembly with a M23 x8 and an Unterminated End, 9 A, 10 to 30V, IP67, IP69K. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM