8 RKF 30-X9-CS12 TURCK
  • Part Number: 8 RKF 30-X9-CS12
  • Manufacturer Name: TURCK
  • Description: Distribution Box, 8 Port, CS 12 Pin BusConnector, LED, U2900-1
  • Category: Sensor Accessories
  • Status:
  • More about 8 RKF 30-X9-CS12 TURCK
    8 RKF 30-X9-CS12 TURCK
    8 RKF 30-X9-CS12 is manufactured by TURCK and is categorized in the Sensor Accessories category. 8 RKF 30-X9-CS12 is described as Distribution Box, 8 Port, CS 12 Pin BusConnector, LED, U2900-1. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TURCK
    ---> Sensor Accessories from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensor Accessories
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE ASSY 10 SLOT J1
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE STD BUS 16SLOT 4.35X13
    View
    BACKPLANE STD BUS 8 SLOT 4.35X7
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    Schroff
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V