SQS16A5100JSLF TT Electronics - BI
  • More about SQS16A5100JSLF TT Electronics - BI
    SQS16A5100JSLF is manufactured by TT Electronics - BI and is categorized in the Array Network Resistor category. SQS16A5100JSLF is described as RES ARRAY 8 RES 510 OHM 16SSOP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"