SFN08B1001CBQLF7 TT Electronics - BI
  • More about SFN08B1001CBQLF7 TT Electronics - BI
    SFN08B1001CBQLF7 is manufactured by TT Electronics - BI and is categorized in the Array Network Resistor category. SFN08B1001CBQLF7 is described as RES ARRAY 7 RES 1K OHM 8DFN. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by TT Electronics - BI
    ---> Array Network Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Array Network Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK