P231-EC15BR100K TT Electronics - BI
  • More about P231-EC15BR100K TT Electronics - BI
    P231-EC15BR100K is manufactured by TT Electronics - BI and is categorized in the Rheostats category. P231-EC15BR100K is described as POT 100K OHM 1/2W PLASTIC LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TT Electronics - BI
    ---> Rheostats from all manufacturers
    ---> Rheostats by sub category
  • More About  Rheostats
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"