P160KNP-0FC15A250K TT Electronics - BI
  • More about P160KNP-0FC15A250K TT Electronics - BI
    P160KNP-0FC15A250K is manufactured by TT Electronics - BI and is categorized in the Rheostats category. P160KNP-0FC15A250K is described as POT 250K OHM 1/10W PLASTIC LOG. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK