P160KNP-0EC15B250K TT Electronics - BI
  • More about P160KNP-0EC15B250K TT Electronics - BI
    P160KNP-0EC15B250K is manufactured by TT Electronics - BI and is categorized in the Rheostats category. P160KNP-0EC15B250K is described as POT 250K OHM 1/5W PLASTIC LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS