P160KNP-0EC15A10K TT Electronics - BI
  • More about P160KNP-0EC15A10K TT Electronics - BI
    P160KNP-0EC15A10K is manufactured by TT Electronics - BI and is categorized in the Rheostats category. P160KNP-0EC15A10K is described as POT 10K OHM 1/10W PLASTIC LOG. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TT Electronics - BI
    ---> Rheostats from all manufacturers
    ---> Rheostats by sub category
  • More About  Rheostats
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    View
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM