668A1002DLF TT Electronics - BI
  • More about 668A1002DLF TT Electronics - BI
    668A1002DLF is manufactured by TT Electronics - BI and is categorized in the Array Network Resistor category. 668A1002DLF is described as RES ARRAY 8 RES 10K OHM 16SOIC. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by TT Electronics - BI
    ---> Array Network Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Array Network Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"