TEP 75-4818WI-CMF TRACO POWER
  • Part Number: TEP 75-4818WI-CMF
  • Manufacturer Name: TRACO POWER
  • Description: TRACOPOWER Iso DC-DC Converter, Vin 18 to 75V dc, Vout 48V dc, I/O isolation 2.25kV
  • Category: DC-DC Power Supply Converter
  • Status:
  • More about TEP 75-4818WI-CMF TRACO POWER
    TEP 75-4818WI-CMF TRACO POWER
    TEP 75-4818WI-CMF is manufactured by TRACO POWER and is categorized in the DC-DC Power Supply Converter category. TEP 75-4818WI-CMF is described as TRACOPOWER Iso DC-DC Converter, Vin 18 to 75V dc, Vout 48V dc, I/O isolation 2.25kV. Perfect Parts is a supplier of Power Management and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by TRACO POWER
    ---> DC-DC Power Supply Converter from all manufacturers
    ---> Power Management by sub category
  • More About  DC-DC Power Supply Converter
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM