TEN 20-2421WIN TRACO POWER
  • More about TEN 20-2421WIN TRACO POWER
    TEN 20-2421WIN TRACO POWER
    TEN 20-2421WIN is manufactured by TRACO POWER and is categorized in the DC-DC Power Supply Converter category. TEN 20-2421WIN is described as TRACOPOWER Iso DC-DC Converter, Vin 9 to36Vdc, Vout +/-5Vdc, I/O isolation 1500Vdc. Perfect Parts is a supplier of Power Management and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by TRACO POWER
    ---> DC-DC Power Supply Converter from all manufacturers
    ---> Power Management by sub category
  • More About  DC-DC Power Supply Converter
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ