2231A-30-3 TEKTRONIX
  • Part Number: 2231A-30-3
  • Manufacturer Name: TEKTRONIX
  • Description: DC Power Supply; Programmable; Triple Channel; Two 30 V; One 5 V; 195 W; 3 A